Dom

Ningbo Hanya Electrical Appliance Co.,Ltd Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Wiszący parowiec na ubranie na sprzedaż
dobra jakość Wiszący parowiec na ubranie na sprzedaż
Opinie klientów
Cześć, każdy menedżer, po prostu chciałem powiedzieć ci, jako klientowi po raz pierwszy, że jestem bardzo zadowolony z twoich usług. Jesteś bardzo miły, informacyjny dostępny. Musisz mieć szczęście, aby mieć dobry zespół sprzedaży.

—— Petar

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Firma Ningbo Hanya Electrical Appliance Co., Ltd., założona w 2017 roku, specjalizuje się w projektowaniu i produkcji parowców odzieżowych, parowarów do tkanin, odkurzaczy i innych drobnych urządzeń gospodarstwa domowego. Nasza fabryka znajduje się na Ningbo Cixi City. Odległość od międzynarodowego lotniska Ningbo 45 km. z portu Ningbo 40 km. Wygodny transport.


  Nasza firma ma kilka importowanych urządzeń i linii montażowej. Posiadamy doskonałe umiejętności w zakresie badań i rozwoju, zintegrowany system kontroli jakości, profesjonalny zespół ds. Sprzedaży i wysokiej jakości obsługę klienta. Mamy dobrą reputację zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.


  Zawsze podążamy za produktami najwyższej jakości, doskonałej obsługi, konkurencyjnych cen, aby spełnić wymagania klienta. Ciągła i stabilna wydajność produkcji, aby stworzyć pierwszą jakość, pierwszą reputację, pierwszą usługę. Zapraszamy do współpracy z nami.

 • OEM / ODM
  Możliwość OEM / ODM: Posiadamy zaawansowane maszyny do obsługi zamówień OEM i ODM.
  Dbamy o to, aby spełnić każdą specyfikację naszych klientów.
  Nasz zespół projektantów jest dobrze wyszkolony do obsługi różnego rodzaju wymagań od specyfikacji produktu.

 • R & D
  Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby nasze produkty były najwyższej jakości i zgodne z najnowszymi trendami. Stale aktualizujemy nasze procesy produkcyjne za pomocą najnowszych technologii i jesteśmy w stanie szybko opracować nowe style na nadchodzący sezon. Poza własnymi firmami powiązanymi współpracujemy z wieloma dobrze wyposażonymi producentami. Nasi doświadczeni pracownicy wdrażają wewnętrzny system kontroli jakości, który obejmuje cały proces produkcyjny.

Szczegóły kontaktu
Ningbo Hanya Electrical Appliance Co.,Ltd

Tel: 86--574-88031756

Faks: 86--574-62778984

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)