Dom

Ningbo Hanya Electrical Appliance Co.,Ltd

Profil firmy
Ningbo Hanya Electrical Appliance Co., Ltd , założona w 2014 roku, jest jedną z wiodących manufaktur parowaczy odzieżowych, parowarów do tkanin. Nasza factroy znajduje się w mieście Ningbo Cixi, w pobliżu portu w Ningbo i Szanghaju. w tym przypadku. możemy zaoszczędzić więcej kosztów na transporcie, aby kontrolować nasze koszty produktu.

Nasza firma ma kilka importowanych urządzeń i linii montażowej. Posiadamy doskonałe umiejętności w zakresie badań i rozwoju, zintegrowany system kontroli jakości, profesjonalny zespół ds. Sprzedaży i wysokiej jakości obsługę klienta. Mamy dobrą reputację zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.


Zawsze podążamy za produktami najwyższej jakości, doskonałej obsługi, konkurencyjnych cen, aby spełnić wymagania klienta. Ciągła i stabilna wydajność produkcji, aby stworzyć pierwszą jakość, pierwszą reputację, pierwszą usługę. Zapraszamy do współpracy z nami.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Ningbo Hanya Elelectrical Appliance Co., Ltd.

1, ustanowiony w 2014 roku z ponad 7000sqm erea warhouse;

2, Współpracuj z CHANGHONG, YANGZI od 2014;

3, Weź udział w targach kartonu w październiku 2017 r .;

4, Weź udział w targach HK i kartonowych fai w kwietniu. 2018;

Ningbo Hanya Electrical Appliance Co.,Ltd Ningbo Hanya Electrical Appliance Co.,Ltd Ningbo Hanya Electrical Appliance Co.,Ltd Ningbo Hanya Electrical Appliance Co.,Ltd Ningbo Hanya Electrical Appliance Co.,Ltd Ningbo Hanya Electrical Appliance Co.,Ltd Ningbo Hanya Electrical Appliance Co.,Ltd
1 2 3 4 5 6 7
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : YANGZI, CHANGHONG

Ilość pracowników : 101~200

Coroczne wyprzedaże : 5,000,000-10,000,000

Rok założenia : 2014

pc Export : 50% - 60%

NO of Production line: 4

Factory size: 5000 square meters

OEM service provided: YES

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Wiszący parowiec na ubranie na sprzedaż dobra jakość Wiszący parowiec na ubranie na sprzedaż dobra jakość Wiszący parowiec na ubranie na sprzedaż dobra jakość Wiszący parowiec na ubranie na sprzedaż